Boyler Tankı

Tanımlama                                             :  Boyler Yüksek verimli sıcak su hazırlayıcı ve depolayıcıolarak tanımlanır.
Seri / Tip                                                    : DB Serisi, Dik Tip – YB Serisi, Yatay Tip
Kapasite Aralığı                                    : 500 – 10.000 Litre
Boyler İşletme Sıcaklığı                 : 50°C
Serpantin İşletme Sıcaklığı         : 90°C
Boyler İşletme Basıncı                    : 10.0 BAR
Serpantin İşletme Basıncı            : 3.0 – 5.0 BAR
Boyler Sacı                                               : P 235 GH – Sertifikalı*
Serpantin Borusu                               : Fe (Demir) – Cu (Bakır)- Çekme Çelik Boru – Sertifikalı
İşletme Ömrü                                       : Minimum 8 Yıl** – Maksimum 15 Yıl**
Garanti                                                       : Boyler Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantilidir.
Serpantin Besleme                            : Buhar, Kızgın Su, Sıcak Su (Kalorifer, Güneş kolektörü)

Yukarıda özellikleri belirtilen Başkent Bombe markalı sıcak su hazırlayıcı ve depolayıcı boyler; konut, ticari ve endüstriyel projeler için ideal bir çözümdür. Başkent Bombe marka boyler yüksek verimli ısı depolama kapasitesiyle sıcak suyu kullanıma sürekli hazır halde tutar.

Boyler, buhar ve kızgın su sistemlerinden gelen buhar ve kızgın su ile, ayrıca güneş kolektörlerinden ve kalorifer sistemlerinden gelen sıcak su ile serpantin beslenerek kısa zamanda ihtiyacınız olan sıcak suyu hazırlar.

Boyler serpantini ısıtıcı akışkanın geçirildiği boru demetidir. Boyler serpantini, bakır (Cu), Demir (Fe) ve çekme çelik borudan imal edilebilir.

Boyler izolasyonsuz olduğunda, konumlandırıldığı alanın özelliklerine göre, depolanan  sıcak suyun daha çabuk soğuması mümkündür. Böyle durumlarda boyler izocam veya taş yünü ile izole (10 cm.) edilip üzeri galvaniz sac ile kaplanır. Bu sayede boyler ısı kaybı azaltılarak, ısı ve yakıt tasarrufu azami oranda sağlanmış olur.

Boyler, ihtiyacınıza uygun olarak yatay ve dikey tipte imal edilebilir. Türkiye’de bulunan binaların çoğunun kazan dairelerinin yetersiz ebatta olmasından dolayı, bu tip cihazların yerleştirilmesinde problemler yaşanmaktadır. Dikey olarak imal edilecek boyler , kazan dairesinde oluşan yer sıkıntısına kesin bir çözüm getirecektir.

Başkent Bombe  marka boyler , Türk Standartları enstitüsünün (TSE) vermiş olduğu TS 736 isimli standart ve imalat uygunluk belgesine sahiptir. Boyler , standardın gerektirdiği kurallara uygun olarak tasarlanıp, üretilmektedir. Boyler tank sacı olarak P 235 GH Erdemir marka üstün nitelikli sac kullanılmaktadır. Boyler fabrikamızda standartlarca gerekli görülen testlerden geçirildikten sonra teslim onayı alır ve damgalanır. Bu damga, boyler in siz değerli müşterilerimiz tarafından güvenli bir şekilde kullanılabileceği anlamını taşır.

Boyler in Uygun kullanma şartlarında işletilen boylerlerin ortalama kullanma ömürleri 10 senedir. Ancak bu süre kullanılan akışkanın özelliklerine göre azalabilmekte veya artabilmektedir. Tüm boyler ürünlerimize imalat hatalarına karşı iki yıl garanti verilmektedir. Boyler tesliminden itibaren başlayan ve iki sene boyunca devam eden bu süre içinde boyler, Başkent Bombe güvencesi altındadır.

Yılların getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamızın bir ürünü olan sıcak su hazırlayıcı ve depolayıcı boyler, yukarıda sıraladığımız üstün özellikleri ile sıklıkla tercih edilen bir cihazdır. Üretim kalite anlayışımızdan kaynaklanan nedenlerle bu ürüne sahip olan müşterilerimiz sorunsuz çalışan bir boyler sahibi olarak uzun seneler boyunca rahat edeceklerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 9 = seksen bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>